PRO POŘADATELE    /    FOR ORGANIZER

Prime Time Voice

Vokální trio půvabných dam s doprovodem akustického jazzového tria nabízí repertoár, jehož základ tvoří   filmové melodie napříč žánry (i napříč světem) v časovém rozpětí " od Andrews Sisters až po Chicka Coreu " - to vše v jednolitém a originálním jazzovém arranžmá.
Nabízíme 3 koncertní programy nebo jejich libovolné kombinace  nejen na koncertní, festivalová a klubová jeviště, ale také  na společenské akce všeho druhu - galavečery, oslavy, večírky, párty, vernisáže:
 
MELODIE FILMOVÉHO PLÁTNA
Program sestavený převážně z českých a zahraničních filmových písní a melodií z doby od let 30 až po současnost ( Top Hat, Holiday Inn, Three Cheers For The Boys, Snídaně u Tiffanyho, Četník ze Saint Tropez, Světáci, Limonádový Joe, Love Actualy aj.)
 
FILM & LATINO
Filmové hity v kontrastu s latinskoamerickými rytmy ve známých i méně známých skladbách hvězdných autorů (od A. C. Jobima až po Ch. Coreu), které soubor prezentuje ve zcela originálních, velmi působivých, často nečekaných aranžmá. Lehký jazzový kabát a propojenost žánrů - tyto atributy spolehlivě slibují pestrý zážitek nejen milovníkům jazzu, ale i jiných hudebních žánrů. Posluchačský zážitek umocní i autorská tvorba, která celé spektrum skladeb pozoruhodně doplňuje. Koncert se tímto spojením stává pestrým a vstřícným i k publiku zcela "nejazzovému", ale zároveň -díky jednolitému aranžérskému rukopisu- neztrácí nic ze své kompaktnosti . 
 
SWINGOVÉ VÁNOCE
Vánoční koncert je kombinací stálého repertoáru (obohaceného o vánoční swingovku I. Berlina či o vánoční píseň z repertoáru amerického písničkáře J. Taylora) a výběru z cyklu "Ať rosa z nebes sestoupí" (-neotřelých "novodobých" koled autorů Jaroslava Šimíčka a Petra Motýla). Jde o křehký, průzračný cyklus nových vánočních písní a zpěvů s hravou a nápaditou instrumentací a rozličnými prvky aranžmá - od klasických po jazzové. Dílko mapující dobu od Adventu až po Tři Krále, kterému nechybí půvab ani jemný humor - hudební i slovní, je upraveno (oproti původnímu 13člennému obsazení) speciálně pro Prime Time Voice a v roli instrumentalistů se představí i zpěvačky.

 

Our wonderful female jazz trio are certain to be the highlight of your event as they bring an upbeat atmosphere and infectious sound to your special occasion, creating a fantastic ambience for all to enjoy.
 
A talented vocal group comprised of a soprano, a mezzo-soprano, and an alto, the vocalists perform alongside professional musicians on the guitar, bass, and drums in order to deliver an outstanding live show. A versatile ensemble, they perform jazz standards, swing classics, film music and original compositions, guaranteeing you a varied and exciting event soundtrack.
Sophisticated singers with a refreshing repertoire and distinctive style, our jazz vocalists will make your special occasion unforgettable in their own unique way. Ideal for private parties, festivals, themed events, and more, our vocal ensemble can also provide dynamic corporate entertainment for gala dinners, conferences, and cocktail receptions.
Top Tip:
Our jazz ensemble can tailor their set and performance length to suit your requirements.